Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen IPARD’ın bir alt tedbiri olan LEADER Tedbirinin ilçemizde uygulanması adına Dernek Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar gereğince ilanda belirtilen mal/hizmetin teknik şartnameye uygun olarak piyasadan tedarik edilmesine karar verilmiştir.

11.09.2023

 

     İNSANSIZ HAVA ARACI (DRONE) TEKNİK ŞARTNAMESİ  
Sıra No Mal, Hizmet veya Yapım İşi Adı Teknik Özellikler Birim Miktar Birim Fiyatı Toplam (₺)
 

1

 

İNSANSIZ HAVA ARACI (DRONE)

– GPS Modu: Var – Kamera: 4K Video, En az 40 MP fotoğraf – Uçuş Mesafesi: En az 3000 m. – Uçuş Süresi: En az 30 Dakika, – Pil Kapasitesi: En az 3000 mAh – Havada Asılı Kalma: Evet – Uçuş Güvenliği: Var – Katlanabilir Tasarım :Evet – Uzaktan Kumanda: Dahil – Taşıma Çantası: Var – Pervane (Yedek): Var  

 

Adet

 

 

1

 

 

 

 

 

 

TOPLAM  

 

1– Verilen Teklifler KDV Hariç olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi 1 ay geçerli olacaktır.

3 -Tekliflerin idare tarafından onaylanmasından itibaren ürünler 15 gün içerisinde idareye idareye temin ve teslim edecektir.

4 – Teklifte belirtilen ürünlerin montajı ve kurulumu yüklenici tarafından yapılacak ve en az 1 yıl süre ile garantili olacaktır.

5 – Ürünlerin tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödeyecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

6 – İdareye Teklif verme tarihi son 25.09.2023 tarihi saat 17:00 dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.