Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen IPARD’ın bir alt tedbiri olan LEADER Tedbirinin ilçemizde uygulanması adına Dernek Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar gereğince ilanda belirtilen mal/hizmetin teknik şartnameye uygun olarak piyasadan tedarik edilmesine karar verilmiştir

21.02.2023

            SPOR MALZEMELERİ

          TEKNİK ŞARTNAMESİ

 
Sıra No Mal, Hizmet veya Yapım İşi Adı Teknik Özellikler Birim Miktar Birim Fiyatı Toplam (₺)
1 Eşofman Takımı Mikrofiber veya polyester örme kumaş, astarlı Adet 30
2 Krampon Suni ve tabii çimlere uygun, altı sabit dişli, saya kısmı deriden imal edilmiş, orijinal etiketli Adet 20
3 Futbol Topu El dikişli, suni çime uygun, polüratan deri lateks iç lastik, en az 5 nolu futbol topu Adet 35
 

4

 

Yağmurluk

İnce su geçirmeyen ön yüzeyi fermuarlı, yakasında fermuar ile saklanmış kapüşon, önlerde iki cep fermuarlı, beden eteğinde büzgü için ipli, astarlı  

Adet

 

20

TOPLAM

1 – Verilen Teklifler KDV Hariç olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi 1 ay geçerli olacaktır.

3 -Tekliflerin idare tarafından onaylanmasından itibaren ürünler 15 gün içerisinde idareye idareye temin ve teslim edecektir.

4 – Teklifte belirtilen ürünlerin montajı ve kurulumu yüklenici tarafından yapılacak ve en az 1 yıl süre ile garantili olacaktır.

5 – Ürünlerin tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödeyecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

6 – İdareye Teklif verme tarihi son 07.03.2023 tarihi saat 17:00 dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.